En Güzel Gelinlik Modelleri

VenusWed ekibi olarak yemedik, içmedik, uyumadık ve sizin için en güzel gelinlik modelleri hakkında çok derin araştırma yaptık. Bu yazımızda sizler için araştırıp bulduğumuz en güzel gelinlik modellerini ve en sade gelinlikleri göreceksiniz. Düğün gününüzde de Save the Date Çekimi gününüzde de fotoğrafların çok daha güzel gözükmesini sağlayan en önemli unsurların başında gelinlik geliyor. Bu yüzden gelinlik seçimi aylar hatta yıllar bile sürebiliyor. O halde size biz de biraz tavsiyelerde bulunalım.Yaptığımız çekimlerde uzun zamandır kabarık ve büyük gelinlik modellerinin gelinler için hep problem olduğunu gördük. Fotoğraf çekimini de olumsuz etkiliyor bu tabiki. Çünkü gelin ile damat gelinlik yüzünden neredeyse birbirlerine yaklaşamıyorlar bile.VenusWed olarak yaptığımız düğün çekimlerinde ve çift çekimlerinde her zaman doğal ışık kullanmaya gayret ediyoruz. Bu tarz sade kıyafetler ile günbatımı saatlerinde çekilen fotoğraflar özellikle mükemmel oluyor.Birçok güzel gelinlik arasından seçim yapmak oldukça zor oldu tabiki. Hayatınızın en önemli gününde giyeceğiniz gelinliği seçmenin ne kadar zor olacağını tahmin bile edemiyoruz.

Şimdi size birkaç tane de bizim kendi çekimlerimizden örnekler gösterelim.

View this post on Instagram

Love me like you do 🇨🇳 @venuswed

A post shared by DÜĞÜN FOTOĞAFÇISI (@venuswed) on

Eğer bugüne kadar yaptığımız çekimlerde gelinlerimizin giydiği gelinliklere daha ayrıntılı bakmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Maalesef bu yazımızın da sonuna geldik. Sizlere elimizden geldiğince en güzel gelinlik modellerini göstermeye çalıştık. VenusWed ekibi olarak umuyoruz ki sizlerin de fikir sahibi olmanıza yaracak bir blog yazısı olmuştur.

Yaptığımız düğün çekimlerini takip etmek ve kampanyalardan haberdar olmak isterseniz buraya tıklayarak Instagram sayfamızı takip edebilirsiniz. Bunların haricinde eğer düğün çekiminiz için bizden fiyat almak isterseniz de buraya tıklamanız yeterli. Eğer VenusWed ekibinin sizler için hazırladığı diğer blog yazılarını okumadıysanız buraya tıklayabilirsiniz. Ve son olarak;

Korunaklı bir yerde saklanan fotoğrafın ömrü insan ömründen daha fazladır. Bugün bizler için çok değerli olan şeylerin birkaç yıl sonra yüzüne dahi bakmayıp bir kenara fırlatacağız. Fotoğrafın değeri ise yıllar geçtikçe katlanarak artacak. Geriye dönüp baktığımızda elimizde biraz fotoğraf, biraz da unutulmaya yüz tutmuş  anılar kalacak.

-VenusWedBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir