Hakkımızda

Biz Kimiz? Ne yapıyoruz?  Venüs Kim? Neden VenusWed?

Öncelikle “Biz kimiz? sorusuna cevap vermeden önce biraz Venüs’den bahsetmek daha doğru olacak. Güneş’e en yakın ikinci gezegen olan Venüs, üzerinde nefes aldığımız Dünya’ya en çok benzeyen gezegen olarak kabul ediliyor. Venüs ismi ise Yunan Mitolojisi ve Roma Mitolojisine dayanıyor. Yunan Mitolojilerinde bir yerde Afrodit ismine denk gelmişsinizdir. Afrodit’in Roma Mitolojisindeki karşılığı işte bize de adını veren Venüs’dür.

“Peki neden VenusWed?” derseniz Venüs öyle bir tanrıçaymış ki insanlara ve doğaya sözü geçiyormuş. Yeryüzüne yaşamı ve bereketi sunarmış. Geçtiği çorak topraklar filizlenmeye başlarmış. Venüs’ün olmadığı yerde saadet, neşe ve çocuklar olmazmış. Bu yüzden Venüs “Aşk Tanrıçası”, “Güzellik Tanrıçası” ve “Bereket Tanrıçası” adlarıyla anılırmış. Bu yüzden sizin aşkınız, güzelliğiniz eksilmesin; bereketiniz de her daim artsın diyerek kendimize Venüs adını koyduk.

Peki biz ne yapıyoruz? Öncelikle evlenen ve nişanlanan çiftler olmak üzere bize fotoğraf çektirmek isteyen bütün çiftler nerede fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorlarsa oraya gidip istedikleri fotoğrafları çekip teslim ediyoruz. İstanbul merkezli olmamıza rağmen kendimizi hiçbir şekilde sınırlandırmayıp istediğiniz ülkenin istediğiniz şehrinde bile sizin istediğiniz çekimi yapacak enerjiye sahibiz.  Peki nasıl oluyor bu çekimler dediğinizi duyar gibiyiz. Sizin özel isteğiniz olmadığı sürece bütün çekimlerimiz en az 6 saat sürüyor. Güneşi sizle batırıyoruz yani. Çekimlerde yapmacık hiçbir şey olmuyor. Siz içten gülüyorsunuz ve gerisini bize bırakıyorsunuz. İçten gülüyorsunuz demişken buraya tıklarsanız yapmacık pozlardan uzak güzel çiftlerimizin fotoğraflarına da bakabilirsiniz. Peki siz bizim çekimlerimizi beğendiniz ve bizimle çalışmak istiyorsunuz. Bu nasıl olacak? Hemen buraya tıklayıp karşınıza gelen formu dolduruyorsunuz. “Lütfen istediğiniz çekim hakkında kısa bir bilgi veriniz dediğimiz yere bizden nasıl bir çekim istediğinizi ve beklentilerinizi yazıyorsunuz. Fiyat Teklifi Al  butonuna basarak doldurduğunuz formu bize iletmiş oluyorsunuz. Ve biz de birkaç gün içinde size mail ya da yazdıysanız telefon ile ulaşıp size ayrıntılı bilgi veriyoruz. İşte hepsi bu.

Korunaklı bir yerde saklanan fotoğrafın ömrü insan ömründen daha fazladır. Bugün bizler için çok değerli olan şeylerin birkaç yıl sonra yüzüne dahi bakmayıp bir kenara fırlatacağız. Fotoğrafın değeri ise yıllar geçtikçe katlanarak artacak. Geriye dönüp baktığımızda elimizde biraz fotoğraf, biraz da unutulmaya yüz tutmuş  anılar kalacak.

Başka sorularınız mı var? O halde info@venuswed.com adresimizden bize hemen ulaşabilirsiniz.

Çekimlerimizi de görmek ister misiniz? O halde buraya tıklayarak Instagram sayfamızda paylaştığımız hikaye ve canlı yayınlarımızı takip edebilirsiniz.